Mersin Tıkanıklık Açma / Tıkanıklık Açma Mersin / Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor ne Yapmalıyım

Mutfak Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor ne Yapmalıyım

Mutfak Tıkandı ne Yapmalıyım?
Mutfak Tıkandı ne Yapmalıyım?

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Mutfak Tıkandı ne yapmalıyım?

Mutfak Tıkanıklık sorunları ne zaman karşılaşacağımız belli değildir. Mutfakta sürekli yemek yapılmakta ve kullanılmakta. Bu durum da gider borularının zamanla yağların birikmesi ve taşlanması sonucu kireçlenmesine sebep olur. Mersin Mutfak Tıkanıklık Açan firma olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Mutfak Tıkandığında lavabodan su gitmez. Göndermiş olduğunuz su, ya lavaboda sabit kalır ya da lavabo altından boruların ek yerlerinden sızarak mutfak dolabınıza gelecektir. Mutfak Tıkanıklık sorunları bir çok nedenden dolayı olabilir. Bulaşıklar yıkanırken yemek artıkları gider borularını tıkamış olabilir ve ya bulaşık tel parçaları gider borusunda birikmiş ve tıkanmaya sebep olmuş olabilir.

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Mutfak Lavabosu Tıkandı ne Yapmalıyım? 

Mutfak Lavabosu Tıkandığında hemen aklımıza gelen şey ne yapabilirim? Sorusudur. Mutfak tıkanıklığı gerçekleştiğinde aslında müdahale etmemek en doğrusu olacaktır. Mutfaklarda kullanılan tesisatların ince borulardan yapılmasından dolayı, bilinçsiz müdahaleler daha büyük sorunlara yol açabilir.

Mutfak lavabo tıkanıklık açma
Mutfak lavabo tıkanıklık açma

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Mutfak Tıkanıklık Açma Yöntemleri

  • Evde bulunan demir askılardan birini kırıp uzun tel haline getirin. Başına bez bağlayın ve gider borusuna doğru gönderin. İleri geri yaparak tıkanıklığı açmaya çalışın.
  • Bahçe hortumu yardımı ile Mutfak gider borusuna basınçlı su göndererek açmaya çalışın.
  • Sıcak su dökerek açılmasını bekleyebilirsiniz.
  • Kola dökerek açmaya çalışın. ( kolanın içerisinde bulunan asit, tıkanıklığa sebep olan yağ artıklarını eritmeye çalışacaktır. )
  • Tuvalet Pompası yardımı ile Mutfak Lavabo gider ağzına basınç yaparak hava gönderin. Basit bir tıkanıklık olmuşsa açılacaktır.
  • Karbonat ve sirke lavaboya dökerek açılmasını sağlayabilirsiniz. ( bu işlemi yapmadan önce kesinlikle eldiven, maske ve gözlük kullanın. )
  • Karbonat su ve tuz karışımı yaparak tıkanıklığa sebep olan yağ artıklarını çözülmesini sağlayabilirsiniz.
  • Tıkanıklık Açan Kimyasal Ürünleri Kullanabilirsiniz. ( kullanmaya başlamadan önce kesinlikle eldiven, maske ve gözlük kullanın )

Yukarıda Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma Yöntemlerinden bahs ettik. Bunları denediyseniz ve açılmadıysa kesinlikle kurcalamayın. Hemen bizi Arayın. Gece ve gündüz olmak  üzere 7/24 çalışıyoruz. Dilediğiniz zaman Arayabilirsiniz.

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

 

Genelde yanlış bilinen bir Mutfak Tıkanıklık Açma Yöntemi de tıkanıklık olduktan sonra kimyasalların kullanılması. Bu Kimyasallar tıkanıklık olmaması için kullanılmalıdır. Tıkanıklık Olduktan Sonra Hiç bir işe yaramazlar.

Mutfak Tıkanıklık Açma Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin https://www.mersintikaniklikacma.com/mutfak-tikaniklik-acma/ Ziyaret Edebilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklık Açma mersin

Check Also

Tıkanıklık Açma

Banyo Gideri Tıkanıklık Açma Mersin

Banyo Tıkanıklık Nasıl Açılır? Banyo tıkanmalarına sebep olabilen banyo fayanslarındaki kirler ve lekeler biriktiği taktirde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara