Mersin Tıkanıklık Açma / Tıkanıklık Açma Mersin / Apartman Tıkanıklığı Açma

Apartman Tıkanıklığı Açma

apartman tıkanıklık açma
apartman tıkanıklık açma

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Apartman Tuvalet, Gider, Mutfak, Wc ve Banyo Tıkanıklık Açma

Apartman Tıkanıklık Açma. Kırmadan Garantili Apartman Tuvalet, Mutfak, gider ve Banyo Tıkanıklık Açma Hizmeti Veriyoruz.

Apartman Tıkanıklık sorunları oldukça fazladır. Gerek gider tesisatı yapıldığında kullanılan malzemelerin yanlış seçilmesi ve yapılan işçiliğin doğru yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Bir Apartmanda yaşıyorsanız ve tıkanmalar meydana geliyorsa, Ana gider borularında olan tıkanıklıkların tamamı, bina sakinlerini ilgilendirmektedir. Nasıl binanızın ortak kullanım alanları var ise otopark, yüzme havuzu, asansör, toplantı alanları ve ya spor salonu gibi ortak kullanılan yerlerin giderleri bütün apartman sakinlerinden alınıyorsa, Ortak gider hatların tıkanması ve ya arızalanması da bütün Apartman sakinlerini ilgilendirmektedir.

kırmadan tuvalet acma

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Apartman Tuvalet Tıkanıklığı

Apartmanda yaşıyorsanız ve sadece sizin tuvalet tıkandıysa, tuvalet gider borusunun Ana gider borusuna ulaşmasına karar yaklaşık 2 ile 10 metre arası bir gider borusu bulunmaktadır. Bu gider borusu tıkanmıştır. Eğer yan dairenizde de tıkanıklık meydana geldiyse, ana gider borusu tıkanmıştır. Bu da tüm bina sakinlerini  ilgilendiren bir sorundur.

Kimin nereden ve ne attığı belli olmamaktadır. Kaba atıklar, mendiller ve bez parçaları Tuvalet tıkanıklığına yol açabilir.

Apartman Mutfak Gider Tıkanması

Mutfak giderleri  genellikle başka bir Ana gider boru hattından kanalizasyon çukuruna doğru yol almaktadır. Tuvalet Gider Borusu ile Mutfak Gider borusu birbirinden farklı Ana gider hatlarına bağlanmalıdır. Sizin Mutfağınız tıkandıysa ve yan komşunuzda bir sorun yok ise mutfağınızdan ana gider boru birleşimine kadar olan mesafede tıkanıklık meydana gelmiştir. Bu sizi ilgilendirir. Yan komşunuzun Mutfağında tıkanma var ise ana gider hat tıkanmıştır. Bu durumdan tüm Apartman Bina sakinleri sorumludur. 

Apartmanlarda tıkanıklık Sorunların çoğu genelde bilinçsiz olarak kullanılan lavabolardan dolayı olmaktadır. Lavabo giderlerine atılan kaba cisimler, ıslak mendiller, peçeteler ve poşetler gider borularını tıkar ve Tıkanıklık sorunu gerçekleşir. Kırmadan Garantili Tıkanıklık Açma hizmeti veriyoruz.

tıkanıklık açmaHemen Ara 05335193657tuvalet tıkanıklık açmawhatsapp 05335193657

Mersin Tıkanıklık Açma için https://www.mersintikaniklikacma.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Check Also

mersin tuvalet tıkanıklık açma

Tuvalet Tıkandı Tıkalı Tuvalet Açma

tuvalet tıkandı,lavabo tıkandı,tıkanık tuvalet, TIKALI TUVALET AÇMA,Tıkalı boru açma,tıkalı gider açma,tuvalet tıkandı ne yapmalıyım,boru açma,boru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara